11 Aralık 2009

Mecburi Ara

Saatler sonra kısa dönem piyade olarak görevimi yerine getirmek adına Gökçeada'ya, 2. Kolordu 5. Komando Alayına doğru yola çıkacağım.

Blogun aksamasının ana sorumlusu olan askerlik mevzusu 2009un son yazısı (hatta büyük ihtimal 6 ay için tek yazı) olarak burada olacak.

Sevgilimi, anamı babamı, dostlarımı bırakıyorum geride. Mantığımı bıraktım bile nerdeyse. Herkesin yapmak zorunda olduğu bir görevi evime görece olarak yakın -hele ki canımın bi parçası Hakkari'ye giderken- bir yerde yapacağım için mutluyum. Heyecanlıyım. Gerginim.

Döndüğümde İzmir'de t-shirt mevsimi açılmış olacak, sigara yasağı uygulamasını teğet geçerek sokakta biramı içebileceğim. Döndüğümde Metallica konserine bir ay kalmış olacak. Döndüğümde Selcen'in, annemin, babamın hatta kendimin doğumgününü kaçırmış olacağım. Sevgilimle birinci yılımız ben bir adanın ortasındayken geçip gidecek. Sevgililer günü, yeni yıl, paskalya gibi emperyalist aktiviteleri saymıyorum bile.

Çok fazla anlatılacak, çok fazla söylenecek şey var. Ama hiçbirini söylemek için isteğim yok.

Hoşçakal...

5 yorum:

voodoo girl dedi ki...

hayırlı tezkereler.

Sel dedi ki...

seni seviyorum, severek de bekliycem biliyorsun.

ayrıca bişi var;
doğum günün- yıl dönümümüz ve doğum günüm hep cumartesiye denk geliyor.
komtan kumandan amca izin verirse koşarak gelir atlarım kollarına bitli piyadem.

ps: metallica'ya iki biletim var benimle gelir misin?

alt + 168 dedi ki...

@voodoo: teşekkürler
@sel: ölürüm senlen.

Sweet Leaf dedi ki...

Efendim hiç tanışmamış olsak da, Selcen referansı ile iyi dileklerim sizinle olacaktır, hayırlı tezkereler ve Allah kavuştursun.

(Hatta bu dönemde askere giden tek tanıdıklarım arkadaşlarımın sevgilileri olduğundan, hepinizin üzerine titriyorum teker teker, güzel güzel gidin güzel güzel dönün bakayım.:))

Kasux dedi ki...

hayırlı teskereler şimdiden sanada güle güle:)

Related Posts with Thumbnails